Wins of Fortune

Wins of Fortune

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Wins of Fortune – darmowy slot online

Kolejnym kultowym slotem, który trafia do naszej darmowej bazy gier hazardowych, jest maszyna Wins of Fortune od dewelopera Quickspin. W dzisiejszym wpisie dokładnie opiszemy możliwości gry i poddamy analizie jej zmienność, tak by dać naszym czytelnikom wiarygodną opinię na temat jakości gry. Koniecznie zostań z nami i testuj grę osobiście! Dowiedz się jak to zrobić!

Automat do gry Wins of Fortune za darmo to gra nowoczesna, oferująca swoim odbiorcom emocjonującą zabawę na nietypowym ekranie do gry. Ogromna ilość linii wygrywających, ciekawe bonusy i nietypowy styl gry to atuty tej maszyny. Głównym jej motywem są fantastyczne przygody postaci bajkowych, które z każdym zakręceniem bardziej ochoczo biorą udział w rozgrywce.

Wins of Fortune w tej recenzji zostanie przez nas opisany pod każdym względem. Omówimy w teorii wszystkie możliwości i funkcje gry. Gdyby tego było mało, nasi eksperci zadbali o możliwość treningu praktycznego, dzięki któremu można nabrać doświadczenia na własnej skórze i jeszcze lepiej przygotować się do rywalizacji w Wins of Fortune slot na prawdziwe pieniądze.

Jakość i cechy gry Wins of Fortune

Gra Wins of Fortune na pierwszy rzut oka jest całkiem podobna do automatu Mucha Mayana. Jego stylistyka i system rozgrywki oraz wygląd początkowego ekranu losującego zwiastuje, że w tym przypadku również będziemy mieć do czynienia z progresywną siatką elementów w grze.

Schemat zabawy w Wins of Fortune opiera się o pięcio bębnowy widok symboli w narastającej konfiguracji rzędów wygrywających. W grze w zależności od aktywnego trybu działa aż do 259 linii wypłat z opcją aktywacji dodatkowych respinów i interesujących funkcji bonusowych.

Ogólna i oficjalna wygrywalność gry w jej każdej rundzie wynosi 96,54% RTP. Jest to wyznacznik szansy na wygraną lub zwrot postawionej stawki w każdym pojedynczym spinie. Tak wysoki statystyczny zwrot został osiągnięty dzięki dobrej zmienności gry oraz dostępności funkcji automatycznych zakręceń. Każda runda w Wins of Fortune może odbywać się na życzenie gracza ręcznie ze zmianą stawki dla każdego rozkręcenia. W zabawie mogą brać udział zakłady o wartości od 1 do nawet 100 żetonów.

Gra Wins of Fortune demo gości graczy na komputerach w przeglądarce oraz na dowolnym urządzeniu przenośnym. Dzięki wsparciu systemu HTML5 gracze mogą z każdego urządzenia uruchomić grę poprzez ten sam link. Slot przybiera postać widoku mobilnego zawsze, gdy wykryje wizytę ze smartfona lub tableta.

Regulamin i instruktaż do gry w Wins of Fortune

Regulamin gier hazardowy to najbardziej wiarygodne miejsce, gdzie można przeczytać o zasadach i możliwościach gry w danym momencie. Warto brać pod uwagę, że tego typu oprogramowanie przechodzi przez aktualizacje, które w sposób nieznaczny mogą wpływać na informacje zawarte w internetowych recenzjach kasyn. W tym przypadku regulamin dostępny jest pod ikoną informacyjną po lewej stronie widoku gry. Tuż obok niej znajdują się inne przyciski konfiguracji okna gry.

Wiedząc już, czego spodziewać się po rozgrywce, warto pomyśleć o jej rozpoczęciu. Tutaj przydatny będzie przycisk do regulacji wartości stawek. Najważniejsze jest, by odpowiednio do swojego budżetu dobrać wartość zakręcenia i odpowiednio ją regulować wraz z postępem zabawy. Wins of Fortune automat do rozpoczęcia losowania wymaga od gracza ręcznej aktywacji bębnów poprzez kliknięcie przycisku spin.

Bonusy i nagrody według trafień Wins of Fortune

W tej grze nagrody zdobywa się przez losowanie ikon zgodnych z przebiegiem linii wypłat. Im więcej kombinacji trafionych w serii, tym większa jest liczba linii, a więc szansa na kolejne trafienie i kontynuację passy. Taka konfiguracja rozgrywki jest oryginalnym systemem gry Quickspin. Poniżej zamieszczamy ogólną tabelę nagród (przykład dla jednej ze stawek), według których rozliczane są trafienia.

Symbole x3 x4 x5
Wojownik i Kapłan 75 150 250
Robotnik i Żołnierz 50 100 150
Fioletowy i niebieski kamień 40 75 125
Pozostałe kamienie szlachetne 30 60 100

Dodatkową ikoną, która działa jak Joker w talii kart, jest symbol Wild. Wild to ikona uniwersalna. Ratuje ona nietrafione kombinacje i może przybrać postać każdego symbolu z powyższej tabeli. Szczęśliwe zakręcenie to okazja na aktywację dodatkowego respina. W każdym kolejnym spinie powodowanym przez respin gracz odkrywa więcej linii wypłat, czym zwiększa swoje szanse na wygrywanie. Rozszerzeniu ulega też ekran gry, który otwiera nowy bęben i znów losuje symbole.

Respin i Super Respin w Wins of Fortune online to alternatywa dla klasycznych darmowych spinów za rejestrację bez depozytu. Duża częstotliwość wygrywania w tej grze prowadzi do wielu sytuacji, gdzie omawiane dodatkowe obroty mogą być traktowane jak zwykłe FS.

Czy warto grać w Wins of Fortune – nasza opinia

Automat Wins of Fortune gra na tle konkurencji wyróżnia się rozszerzającym ekranem i progresywnym systemem aktywnych linii wypłat. Te funkcje są rzadko spotykane, lecz były stosowane przez tego producenta w przeszłości. Gracze znają pełny potencjał tych opcji i ochoczo korzystają z tych gier, a Wins of Fortune jest kolejnym ciekawym slotem tego typu.

Automat cechuje się dużą wygrywalnością i przyjemną grafiką. Jego tematyka i motyw jest przyjazny dla każdego użytkownika i wcale nie przytłacza. Slot jest przejrzysty i łatwy w zrozumieniu, tym bardziej, gdy do dyspozycji masz nasz darmowy Wins of Fortune bez rejestracji. Przetestuj ten i setki innych gier na naszej stronie już teraz! Nabierz doświadczenia i opracuj taktykę na grę, by pewnie wejść do gry w kasynach i być przygotowanym na rozbicie banku!

FAQ

Czy można zagrać w Wins of Fortune bez depozytu za darmo?

Nasza strona oprócz recenzji gry w teorii umożliwia czytelnikom przetestowanie gry w praktyce. Zadbaliśmy o dostępność testowej gry demonstracyjnej, którą można uruchomić bez rejestracji i bez ryzyka.

Czy automat Wins of Fortune posiada wbudowany bonus na darmowe spiny?

W grze działają dwie funkcje Respin i Super Respin. Jako tako slot Wins of Fortune nie oferuje graczom klasycznych zestawów darmowych spinów, jak ma to miejsce w grach owocowych.

Jak zagrać w Wins of Fortune na gotówkę przez Internet?

Jedyną bezpieczną opcją gry w Wins of Fortune na kasę jest założenie konta w jednym z legalnych kasyn online i skorzystanie z automatu w takim miejscu.

Co trzeba pobrać do uruchomienia gry Wins of Fortune?

Wins of Fortune automat do gry od Microgaming to nowoczesny automat, dlatego nie wymaga pobierania wtyczek i instalacji. Gra działa na telefonach i komputerach od razu po włączeniu.