The Dog House

The Dog House

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

The Dog House slot online

Kiedy w 2019 roku Pragmatic Play zapowiedziało grę The Dog House online, gracze od razu wiedzieli, że będą mieli do czynienia z kolejny hitem od tego producenta. Nie dość, że twórcy cieszą się niezachwianą renomą, to gra ponadto miała wszystko to, czego można oczekiwać od maszyny, która zapewnia rozgrywkę na możliwie najwyższym poziomie. Oryginalne funkcje bonusowe? Są. Standardowe rozwiązania, które pozwolą na szybkie wdrożenie się w rozgrywkę? Obecne. Piękna, kolorowa oprawa wizualna? Jest. To zaledwie ułamek możliwości tej produkcji, ale wystarczyło, żeby gracze dosłownie rzucili się na kolejny hit od Pragmatic Play.

Na tym slocie można się bawić już na naszej stronie internetowej. Powszechnie udostępniamy wersję The Dog House bez rejestracji i bez depozytu, żeby każdy zainteresowany mógł sprawdzić sobie, z czym wiąże się zabawa na tym automacie i odpowiednio przygotował się do rozgrywki na pieniądze w kasynie online. W tej wersji użytkownik otrzymuje aż 100 000 jednostek fikcyjnych pieniędzy, dzięki czemu ma pełną swobodę w próbowaniu wszelkich strategii, jakie tylko przyjdą mu do głowy.

Mechanika rozgrywki na The Dog House

Maszyna pod względem mechanicznym nie wyróżnia się za bardzo. Jeśli pominie się całą tę rozbudowaną otoczkę, to otrzymuje się prosty format z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Twórcy zastosowali nawet klasyczną liczbę 20 zawsze aktywnych linii. Zakład ustawia się jako: liczbę monet na każdą z linii wygrywających, wartość monety oraz ogólna wartość. W ten sposób gracz otrzymuje ogromną swobodę w dostosowaniu kosztu jednego obrotu, który może wynieść od 0,2 do 100.

Darmowa gra hazardowa ma wysoką zmienność wyników, co zawdzięcza rozbudowanemu systemowi bonusów oraz współczynnikowi zwrotu, ustawionemu na wysokim poziomie 95,5%. Podczas zabawy można natrafić na Wild, mnożnik wygranych, Scatter oraz rundę darmowych spinów bez depozytu. Tak duże możliwości sprawiają, że podczas zabawy zawsze można liczyć na to, że The Dog House gra zapewni odpowiednio różnorodną rozrywkę, która zawsze może zaskoczyć czymś nowym i przede wszystkim dobrze wynagradzającym.

Oprogramowanie zostało stworzone zgodnie ze wszystkimi aktualnymi standardami, więc można się na nim bawić tak samo z poziomu komputera, jak i dowolnych urządzeń przenośnych z dostępem do Internetu, ponadto gracz nie musi przejmować się pobieraniem żadnych dodatkowych plików. Wszystko włącza się automatycznie – prosto ze strony, na której gra jest zamieszczona.

Wygląd oraz możliwości rozgrywki na slocie The Dog House

Oprawa graficzna to zaleta wszystkich produkcji wywodzących się od Pragmatic Play. The Dog House automat jest piękny, kolorowy i przyjemny w odbiorze. Wszystko zostało utrzymane w kreskówkowej stylistyce, więc tytułowe psiaki wyglądają niczym z animacji dla dzieci. Gdzieniegdzie w tle można zauważyć poruszające się elementy, które sprawiają wrażenie, że świat gry jest żywy i trójwymiarowy, kiedy tak naprawdę jest płaską grafiką z nałożonymi kilkoma elementami ruchomymi. Całość robi naprawdę pozytywne wrażenie i nie można powiedzieć złego słowa o tym, jak prezentuje się wizualna strona gry.

Obsługa slotu jest bardzo prosta i wygodna. Pragmatic Play stosuje we wszystkich swoich produkcjach swój oryginalny interfejs, więc każdy fan tej firmy od razu wie, co robić. Nawet jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z tą produkcją, to powinien sobie poradzić, bo postawiono na minimalizm. Gracz może ustawić zakład, zajrzeć w tabelę wypłat („i”) i dostosować ustawienie gry. Warto zwrócić uwagę na podwójną funkcję ikony odpowiadającej za losowanie symboli. Po przytrzymaniu przycisku uruchamia się automatyczne losowanie.

Czy ktoś uruchamia The Dog House demo, czy zamierza od razu przejść do zabawy na poważnie – zawsze należy zajrzeć w tabelę wypłat. Znajdzie się tam dostosowane do zakładu dane o potencjalnych wygranych oraz szczegółowy opis wszystkich funkcji specjalnych, jakie mogą się uruchomić podczas zabawy.

Tabela wypłat oraz funkcje bonusowe w The Dog House

Symbole pojawiające się na bębnach tego automatu wypłacają wygrane za trafienie od 3 do 5 ikon na linii wypłacającej. Nagrody przy zakładzie nominalnym, wynoszącym 1, prezentują się następująco.

Symbol X3 X4 X5
10, Q, J 0,1 0,25 1,25
A, K 0,25 0,5 2,5
Kość 0,4 1 5
Pas 0,6 1,25 7,5
Jamnik 1 2 10
Mops 1,25 3 15
York 1,75 5 25
Rottweiler 2,5 7,5 37,5

Funkcje specjalnie działają osobno, ale często także wiążą się ze sobą. Dlatego pomimo tego, że jest ich kilka, to można odnieść wrażenie, jakby cały system był o wiele bardziej rozbudowany, zapewniając bardzo duży potencjał do trafiania wysokich wygranych.

  • Wild (buda)przyjmuje wartość wszystkich klasycznych symboli (z tabeli). Pojawia się wyłącznie na bębnach nr 2, 3 i 4. Kiedy bierze udział w uformowaniu wygranych, te zwiększają się o mnożnik 2-3x.
  • Bonus (Scatter) pojawia się wyłącznie na bębnach nr 1, 3 i 5. Trzy ikony uruchamiają rundę darmowych spinów i wypłacają 5-krotność zakładu nominalnego.
  • Darmowe spinyuruchamiane po pojawieniu się trzech symboli bonusowych. Ich liczba jest losowa. Podczas trwania bonusu, wszystkie symbole Wild pozostają na swoich miejscach zaraz po wylosowaniu.

Jeśli ktoś chce poznać, jak te funkcje prezentują się w praktyce, to koniecznie powinien spróbować rozgrywki w The Dog House za darmo.

The Dog House – ogólne podsumowanie informacji o slocie

The Dog House automat do gry to ten rodzaj produkcji, do których nie trzeba nikogo zachęcać. Wystarczy zobaczyć prezentację tej produkcji i natychmiast wiadomo, że ma się do czynienia z pozycją z górnej półki. Gra dostarcza przyjemnej, dynamicznej i przede wszystkim satysfakcjonującej rozgrywki. Kiedy uda się trafić główną rundę bonusową, to można mieć pewność, że będzie działo się coś niezwykle interesującego. Dlatego gorąco zachęcamy do wypróbowania tej gry i przejścia do rozgrywki w The Dog House slot na prawdziwe pieniądze. Tak dużo pozytywnych opinii po prostu nie może się mylić.

FAQ

Czy będę miał możliwość zagrania w the Dog House demo?

Jak najbardziej. Wystarczy uruchomić grę z naszej strony internetowej.

Czy podczas gry w The Dog House mogę natrafić na bonus darmowych spinów?

Twórcy wprowadzili taką możliwość. Rundę z losową liczbą darmowych spinów uruchamia się przez trafienie trzech ikon Bonus.

Czy twórcy przygotowali grę The Dog House pod względem rozgrywki na prawdziwe pieniądze?

Maszyna ma wszelkie niezbędne certyfikaty i jest na tyle popularna, że można się przy niej bawić w znakomitej większości kasyn internetowych.

Czy slot The Dog House wymaga, żeby pobierać jakieś dodatkowe oprogramowanie?

Nie trzeba zajmować się pobieraniem dodatkowej zawartości. Wszystko działa automatycznie – prosto ze strony, na której gra jest zamieszczona.