Legends of Ra

Legends of Ra

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Legends of Ra gra online

Firma Evoplay ma swoją siedzibę w Kijowie i znana jest z niezwykle nowatorskiego podejścia do kwestii gier slotowych. Wszystkie gry tego producenta wprowadziły coś nowego i świeżego do nieco skostniałej już branży internetowych gier hazardowych. Jednym z takich produktów był wydany w 2014 roku Legends of Ra automat do gry.

Jak łatwo odgadnąć na podstawie tytułu, ta gra pozwoli przenieść się nam do starożytnego Egiptu, do epoki legendarnego pierwszego faraona Ra, który był także bogiem słońca. Całość dysponuje znakomitą oprawą graficzną i zabawnymi animacjami urozmaicającymi rozgrywkę w Legends of Ra demo. Evoplay tym tytułem kolejny raz pokazała, że w grach slotowych wideo należy do ścisłej czołówki rynkowej!

Zresztą nie musisz wierzyć nam na słowo. Możesz się o tym przekonać na własne oczy na przykład grając w udostępnioną przez nas specjalnie dla Ciebie grę Legends of Ra za darmo! Nie musisz spełniać żadnych wymogów, aby uzyskać do niej dostęp. Nie ma potrzeby zakładania konta i logowania się, nie oczekujemy od Ciebie podawania danych osobowych, czy też subskrybowania newslettera. Po prostu klikasz w interesującą Cię grę i grasz ile chcesz poznając jej reguły, oceniając grafikę, grywalność, czy też sprawdzając, jak Legends of Ra bez rejestracji sprawdza się na Twoim telefonie komórkowym.

Co warto wiedzieć o grze Legends of Ra?

Legends of Ra online jest maszyną slotową wideo wyprodukowaną w 2014 roku przez firmę Evoplay. Ma ona 5 bębnów i 3 rzędy symboli Do tego dochodzi 9 aktywnych linii wypłat. Współczynnik RTP czyli zwrotu dla gracza, wynosi w tej grze 92,2%, co jest wynikiem sporo poniżej średniej rynkowej dla slotów wideo. Sama gra ma zmienność niską, przechodzącą w niektórych sytuacjach podczas rozgrywki w średnią, co oznacza sporą liczbę niewysokich jednak wygranych. Oprócz tego mamy tutaj:

Także mamy tu doskonałą kompatybilność z urządzeniami mobilnymi dzięki HTML5 (Evoplay to jeden z pierwszych producentów, który zaczął produkować gry slotowe w tej technologii!), a także tryb gry automatycznej. Nie znajdziemy jednak tak poszukiwanych przez graczy jackpotów i darmowy bonus bez depozytu.

Minimalna kwota do postawienia na jedną rundę wynosi 0,10 monety, a najwyższa suma na jeden spin może osiągnąć 100 monet. Wartość monety możesz regulować we własnym zakresie, bo zależy ona od waluty, z jakiej korzystasz.

Zasady grania w Legends of Ra

Bez wątpienia oprawa graficzna to najmocniejsza strona tej gry. Legends of Ra automat wygląda po prostu znakomicie już od pierwszego kontaktu z grą. Na ekranie widzimy starożytną egipską świątynię na tle piramid i pustynnego krajobrazu. Okno gry jest wbudowane w świątynię tak, że wydaje się stanowić z nią jedną całość. Podczas gry umilają nam czas liczne drobne i zabawne animacje, jak na przykład tańczące na schodach mumie po wygraniu nagrody za kombinację z czterech elementów.

Pod głównym ekranem znajduje się bardzo prosty i znany z wielu innych gier tego producenta panel sterowania. Ma on tylko kilka elementów:

  • ikona „i”,
  • dane na temat salda gracza,
  • opcję ustalania wysokości zakładu,
  • przycisk rozpoczęcia gry.

Jeśli naciśniesz go raz, bębny w grze Legends of Ra na prawdziwe pieniądze uruchomią się jednokrotnie, a jeśli przytrzymasz go przez chwilę, to uruchomi się tryb gry automatycznej.

Warto zwrócić uwagę na przycisk z literą „i”. Jeśli go klikniesz, to uzyskasz dostęp do menu z ustawieniami gry, a także prostego samouczka, który pozwoli Ci poznać opis wszystkich najważniejszych zasad sterujących rozgrywką, tabelę wygranych dla obecnego zakładu i wiele innych pożytecznych informacji. To bardzo przydatna rzecz dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą grą. Mogą bowiem na bieżąco konsultować się z instrukcją, gdy tylko napotkają na jakąś sytuację, która nie jest dla nich zbyt jasna.

Bonusy dostępne w grze Legends of Ra

Legends of Ra gra zawiera tylko dwa symbole o specjalnym znaczeniu, ale za to bardzo ważne.

Bonus Symbol ten ma postać ptaka na zielonym tle. Jeśli w oknie gry ujrzysz co najmniej trzy takie symbole, to uaktywnisz opcję specjalną, jaką jest gra bonusowa!
Scatter Ma on postać księgi ze złotymi okuciami na niebieskim tle. Jeśli po zakończeniu spinu ujrzysz na bębnach co najmniej trzy takie symbole, to otrzymasz nagrodę pod postacią 12 darmowych spinów. Istotne w scatterach jest to, że aby wygrać darmowe spiny, to wystarczy, że będą one gdziekolwiek w oknie gry, nawet na tym samym bębnie. Nie muszą się znaleźć na aktywnej linii wygranych.
Wild Ten sam symbol księgi pełni także rolę wilda. Oznacza to, że zastępuje każdy inny symbol na bębnie za wyjątkiem Bonusa. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że taka funkcja znacząco zwiększa szansę uzyskania wygranej lub wydłużenia już uzyskanej kombinacji o dodatkowe symbole.

Gra bonusowa polega na tym, że widzisz przed sobą trzy posągi składające się z kilku części. Masz do dyspozycji przycisk ROLL. Za każdym jego naciśnięciem podświetla się losowo wybrany segment jednego z posągów. Gdy uda Ci się podświetlić cały posąg, otrzymujesz odpowiednią wygraną wskazaną przez mnożnik znajdujący się nad posągiem.

W trakcie darmowych spinów jeden ze standardowych symboli zostaje wylosowany do pełnienia specjalnej roli. Staje się wtedy symbolem rozszerzającym się (expanding). Jeśli pojawi się gdzieś na bębnie, rozszerza się na wszystkie trzy pola takiego bębna.

Teraz przyjrzyjmy się bliżej tabeli wygranych. Na szczęście Legends of Ra opiera się o mnożniki względem zakładu na grę, więc całą tabelę łatwo zapamiętać.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Księga (scatter i wild) 5 30 500
Krzyż 1 11 111 555
Maska faraona 0,5 4,5 44 222
Skarabeusz 0,5 3,5 11 88
As, Król 1 6 18
Dama, Walet, Dziesiątka 0,5 3 10

Legends of Ra – zakończenie

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z grą Legends of Ra firmy Evoplay, to gorąco zachęcamy Cię do rzucenia na nią okiem i rozegrania co najmniej kilku lub kilkunastu rund. To naprawdę doskonała maszyna slotowa, która cechuje się wysokim poziomem grywalności, atrakcyjnymi funkcjami specjalnymi oraz niesamowitą oprawą graficzną. Ale przede wszystkim zapewnia bardzo wysokie wygrane jak na grę o niskiej zmienności. Zagraj i przekonaj się sam – choćby w wersję demo, którą dla Ciebie przygotowaliśmy w naszym serwisie internetowym.