King of Cards

King of Cards

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

King of Cards online

Niewielu fanów automatów do gier zdaje sobie z tego sprawę, ale popularne sloty pojawiły się jako rozwinięcie jednej z gier karcianych. Dlatego na maszynach do dzisiaj bardzo często spotyka się symbole i nawiązania do popularnych kart do gier. Legendarne już dzisiaj studio Novomatic, w 2012 roku wydało bardzo ciekawą, choć niezwykle prostą maszynę do gier, która całkowicie opiera się na motywie kart.

King of Cards online to prosty automat w polskich kasynach, działający na standardowych rozwiązaniach, które dekadę temu wykorzystywano przy znakomitej większości slotów. Gdyby powiedzieć, że w tym przypadku mamy do czynienia z klasycznym automatem, to nie byłoby to odległe od prawdy, bo maszynę wyróżnia jedynie tematyka. Wszystkie symbole i prawa nawiązują do kart i ich ikon. Nie należy doszukiwać się tutaj głębszego dna, bo raczej go nie ma, a co za tym idzie – maszyna od początku do końca nie będzie się wyróżniać niczym nadzwyczajnym.

Dzisiaj już trudno jest znaleźć miejsce, gdzie można zagrać w King of Cards za darmo. Na szczęście dołożyliśmy wszelkich starań, żeby to udostępnić i jeśli ktoś ma ochotę przetestować tę grę, zanim przejdzie do gry na prawdziwe pieniądze, to nic nie stoi mu na przeszkodzie. Wystarczy, że włączy ją na naszej stronie internetowej i może bawić się bez ograniczeń, z wykorzystaniem fikcyjnych środków pieniężnych.

Ogólna charakterystyka automatu King of Cards

Automat już od pierwszych chwil aż krzyczy do gracza, że jest klasykiem, który nie ma zamiaru niczym zaskakiwać. Z jednej strony można to postrzegać negatywnie, ale z drugiej – już od pierwszych chwil dokładnie wiadomo, jak będzie wyglądała rozgrywka i co może zaoferować graczowi. Dzięki temu trudno o zawód, bo już od pierwszych chwil wiadomo, na co można liczyć.

Slot ma 10 linii wygrywających i daje graczom szansę wyboru, ile z nich może być aktywnych. King of Cards automat ma typowy format z pięcioma bębnami i trzema symbolami na każdym z nich. Zakład ustawia się w standardowy sposób i jego wartość wynosi od 1 do 3 000. Tak duża różnica, sprawia, że każdy fan gier losowych znajdzie tutaj wyzwanie odpowiednio dopasowane do jego możliwości. Zwrot pieniędzy do gracza stoi na standardowym poziomie 95%, co zapewnia, że zawsze można liczyć na jakieś wyższe trafienia, a nawet na to, że uda się skończyć rozgrywkę na plusie.

Z funkcji specjalnych warto zwrócić uwagę na możliwość ustawienia automatycznej gry oraz korzystać z opcji MAX BET, która pozwala na szybkie wylosowanie wyników z maksymalną stawką. Podczas rozgrywki można natrafić także na Wild, Scatter oraz uruchomić bonus darmowych spinów z mnożnikiem wygranych. King of Cards automat do gry został także zaktualizowany do rozgrywki na urządzeniach przenośnych. W ten sposób można się tak samo przyjemnie bawić z poziomu smartfonu lub komputera.

Grafika i rozgrywka w King of Cards

Z pewnością najbardziej wyróżniającym się elementem tej gry jest jej oprawa graficzna. Trudno się temu dziwić, w końcu dekada w Internecie to różnica epoki jakościowej. Wyraźnie widać, że King of Cards gra była modyfikowana w taki sposób, żeby dostosować się do dzisiejszych warunków, ale twórcy nie chcieli ingerować w oprawę wizualną oraz mechanikę gry. Wszystko pozostało bez zmian, a dostosowanie objęło przede wszystkim interfejs, który dzisiaj pozwala na wygodną zabawę z poziomu urządzeń przenośnych.

Wspomniany interfejs został umieszczony w dolnej części gry. To pasek z przyciskami i informacjami o rozgrywce, który został zaprojektowany w taki sposób, żeby każdy mógł jak najłatwiej jak najszybciej dowiedzieć się wszystkich kluczowych informacji. Pasek od lewej do prawej przedstawia:

  • MENU – ustawienia i tabela wypłat.
  • Linie – od 1 do 10.
  • Zakład – od 1 do 3 000.
  • Saldo konta/wygrana
  • MaxBet – ustawienie maksymalnego zakładu.
  • Auto – automatyczna gra.
  • Start – rozpoczęcie losowania symboli na bębnach.

Dla nowego gracza najważniejsze jest, żeby najpierw wypróbował wszystko w wersji King of Cards demo. Następnie powinien bezwzględnie zajrzeć w MENU i tabelę wypłat, gdzie dowie się o pełnym potencjale zabawy – łącznie z wygranymi, działaniem bonusów i przebiegiem linii wypłacających.

Tabela wypłat i funkcje bonusowe King of Cards

Zabawa na tym automacie opiera się przede wszystkim na formowaniu standardowych kombinacji wygrywających, które dają konkretne, całkiem wysokie wygrane. Na bębnach losują się wyniki składające się z 13 różnych ikon, które wypłacają wygrane za trafienie od 2 do 5 takich samych obrazków na jednej linii wypłacającej. Przy zakładzie, wynoszącym 1 na linię, potencjalne wygrane przedstawiają się w następujący sposób.

Symbol X2 X3 X4 X5
9 2 5 25 100
10, J, Q 5 25 100
K, A 10 50 125
Pik 20 100 400
Trefl, Karo 15 75 250
Kier 2 25 125 750
Żetony (Scatter) 20 50 200 5 000
Joker (Wild) 10 250 2 500 9 000

Zastosowano standardowe funkcje bonusowe, które sprawiają, że od czasu do czasu można wygrać naprawdę wysokie wygrane. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie na automatach do gier, to z pewnością będzie wiedział, jak działają.

  • Scatter – symbol wypłaca wygrane za liczbę wystąpień na ekranie, a nie sposób leżenia na liniach wypłacających.
  • Wild – bonus zamienia się ze wszystkimi standardowymi, znacząco zwiększając szansę trafienia wygranej. Co więcej, wszystkie trafione w ten sposób kombinacje mają podwojoną wartość.
  • Darmowe spiny – runda 15 bezpłatnych spinów z 3-krotnym mnożnikiem wygranych.

Wszystko można sprawdzać bez najmniejszego ryzyka, bawiąc się w wersji King of Cards bez rejestracji.

King of Cards – ogólna opinia

King of Cards to wyjątkowo prosta gra, która niczym nie zaskakuje. Twórcy zastosowali standardowy schemat przedstawienia zabawy, który opiera się na klasycznych kombinacjach i typowych funkcjach bonusowych. Warto jednak zaznaczyć, że pomimo ogólnej archaiczności tej zabawy, rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, satysfakcjonująca i przede wszystkim daje spore szanse na wygrane. Dlatego nie należy oceniać jej po wyglądzie, tylko dać szansę – chociażby  w wersji demo. Jeśli ktoś nie przykłada tak dużej uwagi do prezencji automatu, to z pewnością będzie się przy tej produkcji doskonale bawił.

FAQ

Czy mogę włączyć King of Cards bez wymogu wpłaty pieniędzy?

Maszynę można uruchomić zupełnie za darmo na naszej stronie internetowej. Należy jednak pamiętać, że uzyskanych w ten sposób wygranych nie będzie można wypłacić.

Czy gra King of Cards zawiera bonus z darmowymi spinami?

Odpowiada za to symbol Scatter. Trafienie trzech takich ikon uruchamia klasyczny bonus bezpłatnych obrotów, który zapewnia 15 darmowych spinów z 3-krotnym mnożnikiem wygranych.

Czy podczas zabawy w King of Cards jest możliwe wygrywanie prawdziwych pieniędzy?

Gra w King of Cards na prawdziwe pieniądze jest możliwa wyłącznie po zarejestrowaniu się w kasynie internetowym.

Czy żeby móc zagrać, będę musiał pobierać King of Cards?

Nie trzeba pobierać żadnego oprogramowania. Wszystko robi się automatycznie – prosto z przeglądarki i to bez względu na urządzenie, z którego uruchamia się maszynę.