Kasyna PayPal

Stali bywalcy różnych kasyn internetowych z pewnością co najmniej raz natknęli się na kasyna akceptujące PayPal – a ściślej rzecz biorąc płatności realizowane za pośrednictwem tej usługi pośredniczącej. Może też zastanawiać się przy okazji, czym jest PayPal i czy warto się nim bliżej zainteresować? Dlatego też dzisiaj zamierzamy Ci przybliżyć wszystkie informacje na temat tej usługi – na pewno Ci się to przyda w przyszłości!

Na początek musimy jednak stwierdzić, że PayPal to bez wątpienia jeden z tych pośredników na rynku płatności online, którzy działają najdłużej – powstał bowiem w 1998 roku. Jego założycielami byli Ken Howery, Luke Nosek, Peter Thiel oraz Max Levchin. Kilka lat później usługa ta została wykupiona przez eBay za zawrotną kwotę 1,5 miliarda dolarów amerykańskich uzyskując status jedynego operatora płatności dla tej witryny. Od tamtej pory rośnie popularność PayPala także na rynku w Polsce. A jeśli chciałbyś się dowiedzieć, które kasyno PayPal jest najlepsze, to zapraszamy do przeczytania dalszej części naszego artykułu!

Chociaż żadne z kasyn na naszej stronie nie oferuje obecnie PayPal jako opcji płatności, zapewniamy, że wszystkie alternatywne metody oferują szybkie i niezawodne transakcje z doskonałymi środkami bezpieczeństwa dla Twojego spokoju. Więc nadal istnieje wiele sposobów na zarządzanie funduszami, dzięki którym możesz kontynuować swoją przygodę z grą. Niektóre z najpopularniejszych opcji w polskim kasynie to:

Więcej Pokaż mniej