Hot Safari

Hot Safari

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Hot Safari – darmowy automat do gry

Hot Safari to niezwykle ciekawy slot online wyprodukowany przez firmę Pragmatic Play. Przenosi nas na safari, gdzie wśród dzikich zwierząt walczyć będziemy o wygraną. Królem jest oczywiście lew, który sprawuje pieczę nad pozostałymi zwierzętami. Hot Safari posiada ciekawą budowę, ponieważ ma 6 bębnów, ale na 5 znajdują się symbole, a na ostatnim tylko mnożniki lub przejście do dodatkowych bonusów za rejestracje bez depozytu. W tej podróży po safari spotkamy wiele zwierząt, które zazwyczaj możemy podziwiać tylko w zoo.

U nas możesz zagrać w Hot Safari bez rejestracji. Hot Safari demo jest najlepszą wersją gry do poznania jej zasad. Dzięki darmowej rozgrywce poznasz wszystkie cechy automatu bez ryzyka, że coś się stanie. Wirtualnych żetonów w demo wersji nie braknie, a nawet jak zabraknie, to po restarcie przeglądarki znów będziesz miał ich pełną pulę. Nie wymagamy rejestracji, żeby dało się zagrać. Po odpowiednim przygotowaniu będziesz gotów zagrać w Hot Safari na prawdziwe pieniądze w kasynie online. Do gry na pieniądze wybieraj tylko zaufane placówki, które posiadają odpowiednie licencje.

Cechy szczególne slotu Hot Safari

Hot Safari automat do gry został wyprodukowany przez firmę Pragmatic Play. Jest to wideo slot o 6 bębnach, na których 5 zawiera symbole, a szósty mnożniki. Wyposażony został w 25 aktywnych linii wygrywających. Zakład w grze obliczany jest jako iloczyn ilości żetonów na linię i wartości pojedynczego żetonu. W ten sposób maksymalny możliwy zakład to 125 kredytów, a najniższy tylko 0,25.

Stopa zwrot RTP wynosi 96,17%. Wartość powyżej 96% uznawana jest za korzystną dla gracza i plasuje ten slot powyżej średniej stopy zwrotu. Hot Safari automat został wyposażony w symbole specjalne wild i scatter. Wild potrafi się rozszerzać. Na ostatnim bębnie są także mnożniki i super wild bonus. Automat nie posiada trybu gry wieloosobowej. Przytrzymanie spacji uruchamia turbo spin. Pod przyciskiem uruchamiającym bębny jest AUTOPLAY, które wchodzi w tryb gry automatycznej. Slot powstał w technologii HTML5, dzięki czemu jest bardzo dobrze grywalny na różnych urządzeniach mobilnych, niezależnie od systemu operacyjnego.

Zasady automatu do gry Hot Safari

W grze Hot Safari symbole tworzą układy od lewej do prawej strony na pierwszych pięciu bębnach. Na ostatnim znajduje się mnożnik. Zadziała on dla wszystkich układów na pierwszych pięciu bębnach. Mnożnikiem jest liczba wyróżniona w złotej ramce. Przebieg linii wygrywających można podejrzeć w zasadach gry. Znajdują się one pod przyciskiem z literą “i”. Otwiera okno okno, które można przełączać zielonymi strzałkami. Tam także zostały zostały przedstawione symbole bonusowe, tabela wypłat oraz ogólne zasady gry. Te zasady powinny być znane wszystkim graczom jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki.

Całe sterowanie automatem znajduje się na dolnym interfejsie. Pod przyciskiem z trzema kreskami znajdują się ustawienia, w których można zmienić zakład, ustawienie prędkości rozgrywanych spinów bez depozytu oraz sterować dźwiękami i muzyką. W głównym ekranie gry w polu Credit widoczne jest saldo. Poniżej jest Bet, czyli zakład w grze. Po kliknięciu na nie zmienia się z euro na żetony. W wersji demo jedno i drugie to wirtualna waluta. Po prawej stronie przycisk z koroną rozkręca bębny. Po lewej stronie minus i po prawej stronie plus odpowiadają za zmianę wysokości zakładu. Po naciśnięciu otwiera się okno w którym można dobrać trzy parametry:

  • Ilość żetonów na linię,
  • Wartość pojedynczego kredytu,
  • Zakład całkowity.

Oprawa audiowizualna stoi na wysokim poziomie. Symbole są ładne, kolorowe, dobrze do siebie pasują. Dźwięki także odpowiadają klimatowi afrykańskiego safari. Nazwa gry idealnie pasuje do samego darmowego slotu.

Bonusy w automacie Hot Safari

Hot Safari online posiada kilka bonusów, w tym część naprawdę unikatowych. Pierwszym klasycznym jest WILD, którym jest lew. Występuje on na pierwszych 5 bębnach i zastępuje inne za wyjątkiem scattera. Jeśli pojawi się na środkowej pozycji bębna, to potrafi się rozszerzyć na cały, zwiększając swoje zasięgi. Scatterem jest małpa. Jeśli pojawi się 3 razy to rozpoczyna rundę 10 darmowych spinów. W trakcie rozgrywania takich spinów pojawienie się kolejnych 3 scatterów dodaje nam obrotów.

Na skrajnym prawym bębnie nie ma już standardowych symboli. Znajdują się tam mnożniki oraz specjalny symbol super wild. Mnożniki działają standardowo, czyli powiększają wygraną z wcześniejszych 5 bębnów. Jeśli wylosowany zostanie symbol super wild, to uruchomiona zostanie specjalna, krótka runda bonusowa super wild bonus. Jest to tylko jeden spin, ale może znacząco nas wzbogacić. Na pierwszych 5 bębnach dodane są symbole wild, po jednym na każdym z bębnów. Zawsze zostanie gdzieś wylosowany. Jeśli dodatkowo znajdzie się na środkowym bębnie to wtedy także rozszerzy się na cały swój bęben.

Główną nagrodą jest jednak trafienie 5 lwów na środkowych pozycjach i mnożnika x10 na ostatnim bębnie. Wtedy gracz wygrywa nagrodę o równowartości 100,000 razy zakład na jedną linię. W poniższej tabeli zaprezentowane zostały wygrane dla całkowitego zakładu 50 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
Lew, słoń 50 100 800
nosorożec 40 80 500
zebra 30 60 400
koza 20 50 300
surykatka 20 50 200
A 10 40 150
K 10 30 100
Q 8 30 80
J 6 30 60
10 6 20 50

Hot Safari – zakończenie

Jeśli zawsze chciałeś poznać afrykańskie zwierzęta, ale nie masz biletu do Afryki, ani żadnego zoo w okolicy, to zagraj w Hot Safari, gdzie króluje dzika zwierzyna. Lew, choć wygląda na groźne zwierzę, w tej grze jest po naszej stronie i może zapewnić nam spory zastrzyk gotówki. Hot Safari gra to bardzo dobry slot o wielu ciekawych rozwiązań. Na pierwszy rzut oka od razu widzimy dodatkowy bęben z mnożnikami. Zawarte na nim symbole znacząco podbijają wygraną. Wysokie RTP sprawia, że w tej grze da się wygrywać. Główna nagroda w postaci 100,000 x nasz zakład po prostu rozbija bank. Zachęcamy do grania w Hot Safari w online kasynach.

FAQ

Czy można grać w Hot Safari za darmo?

Hot Safari za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Nie trzeba się nawet rejestrować, aby dało się zagrać.

Czy Hot Safari posiada funkcję darmowych spinów?

Tak, slot ten posiada funkcję darmowych spinów, posiada także specjalny respin super wild.

Czy da się wygrać prawdziwe pieniądze grając w Hot Safari?

Prawdziwe pieniądze są do wygrania w kasynie online. Wybieraj tylko zaufane miejsca do grania.

Czy trzeba pobrać Hot Safari automat, żeby zagrać?

Gra uruchamia się w przeglądarce, nie trzeba nic pobierać, aby zagrać.