Extreme Pay

Extreme Pay

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Extreme Pay – darmowy automat do gry

Każdy gracz od czasu do czasu potrzebuje wytchnienia od tych wszystkich niesamowicie rozbudowanych produkcji, którymi są raczeni przez gigantów iGamingu. Niekiedy do dobrej zabawy wystarczy jak najprostszy automat do gier, który nie będzie wymagał specjalnej nauki. Taki właśnie jest Extreme Pay automat do gry. To produkcja, którą uruchamia się w dowolnej chwili, żeby móc bawić się bez żadnych ograniczeń, bo tutaj wszystko jest tak proste, że nauka zajmuje dosłownie kilka chwil.

Za produkcję odpowiada niewielkie studio Oryx, które ma na swoim koncie ponad 50 automatów do gier. Spora część z nich to klasyczne maszyny 777, którym przyświecał podobny cel, co w przypadku Extreme Pay. Dlatego pomimo niewielkiego stażu można mieć pewność, że na produkcji klasyków programiści z Oryx doskonale się znają.

Pomimo tego, że gra jest bardzo łatwa, a jej nauka zajmuje dosłownie kilka chwil, warto wspomnieć, że została udostępniona także w wersji demonstracyjnej. To oznacza, że każdy zainteresowany będzie mógł uruchomić Extreme Pay bez rejestracji i to bez żadnych ograniczeń. W ten oto sposób można przybliżyć sobie funkcjonowanie automatu i przygotować się do rozgrywki na poważnie w polskim kasynie internetowym.

Charakterystyka slotu Extreme Pay

Jak zostało już wspomniane, automat do gier owoce cechuje się wyjątkową prostotą. Twórcy z Oryx Gaming nie starali się wprowadzać do swojej produkcji znacznych innowacji, co z pewnością zostanie dobrze odebrane przez graczy poszukujących klasycznej, niezobowiązującej rozgrywki.

Extreme Pay automat ma cztery bębny, na których wyświetlają się po trzy symbole, ale liczy się jedynie środkowy. Efektem tego jest jedna linia wygrywająca, która przebiega poziomo przez wszystkie bębny. Zakład ustawia się jako liczbę monet od 1 do 10. Pomimo tego, że gra ma zaledwie jedną linię wypłacającą, nie należy się tym przejmować, bo jej RTP to aż 95,2%, co spełnia dzisiejsze standardy, pozwalając na czerpanie odpowiednich korzyści z rozgrywki. Twórcy zadbali o to, żeby za odpowiednio rzadkie kombinacje można było otrzymać naprawdę wysokie wygrane. Dlatego, nawet jeśli pojawi się więcej obrotów bez wygranej, to nie należy się zrażać, bo jeśli coś się trafi, to może wywrócić dotychczasową rozgrywkę do góry nogami.

W darmowej grze hazardowej nie zastosowano żadnych funkcji specjalnych. Dlatego nie ma co liczyć na takie ikony jak Scatter, czy Wild. Jednak trafienie najrzadszej kombinacji daje nagrodę wynoszącą 1250 razy więcej niż zakład, co jest uznawane za Jackpot. Dodatkowo gracz w każdej chwili może uruchomić automatyczną grę. Wtedy slot rozpocznie losowanie 100 obrotów. Extreme Pay gra została oczywiście dostosowana także do zabawy na urządzeniach przenośnych, więc nie ma znaczenia, czy ktoś jest entuzjastą gry z poziomu telefonu, czy komputera.

Przedstawienie rozgrywki w Extreme Pay

To klasyczny slot, więc nikt nie powinien oczekiwać tutaj nadzwyczajnych efektów wizualnych. Twórcy skupili się na tym, żeby Extreme Pay online spełniało standardy i trzeba przyznać, że to im się udało. Symbole są ładne, mają odpowiednią rozdzielczość, a animacje płynne. Poza tym reszta prezentuje się po prostu przeciętnie, czego nie można uznać za minus.

Interfejs również został sprowadzony do absolutnego minimum. Twórcy zastosowali popularny motyw przeniesienia standardowej maszyny do Internetu, dzięki czemu można odnieść wrażenie, jakby miało się do czynienia z jej fizycznym przedstawicielem. U dołu i u góry znajdują się wyświetlacze, prezentujące Jackpot, saldo konta lub ewentualną wygraną. Z prawej strony znajdują się przyciski sterujące, które umożliwiają:

  • Przejście do tabeli wypłat – „INFO”.
  • Uruchomienie gry – „Spin”, „Auto”.
  • Ustawienie zakładu – „+”, „-”.

Przed rozpoczęciem rozgrywki, czy to Extreme Pay demo, czy rozgrywka na poważnie w kasynie online bez depozytu, zawsze należy sprawdzić szczegóły działania danej gry. Najlepszym na to sposobem jest przestudiowanie tabeli wypłat. To opisy samych twórców prezentujące dogłębne działanie slotu. Od potencjalnych wygranych, po sposób przyznawania wygranych.

Tabela wypłat i funkcje specjalne Extreme Pay

Extreme Pay to możliwie najprostszy automat, jaki można spotkać w większości kasyn internetowych. Twórcy zdecydowali się powrócić do korzeni, kiedy nie stosowało się symboli specjalnych oraz rund bonusowych. Liczyły się wyłącznie wygrane uzyskiwane na zasadzie tworzenia kombinacji wygrywających, a brak dodatków sprawiał, że potencjalne trafienia zapewniały o wiele wyższe wygrane. Tak też stało się w przypadku tej gry. Pomimo tego, że nie ma opcji Wild lub Scatter, nadal można wygrać całkiem spore sumy pieniędzy.

Wygrane formują się na bardzo prostych zasadach – od lewej do prawej na jedynej linii wypłacającej. W niektórych przypadkach twórcy określili także możliwość uzyskania nagrody za zgromadzenie obok siebie danej liczby symboli, co daje nieco mniejszą kwotę, ale przyznaje wygraną. Potencjalne wygrane przy zakładzie, wynoszącym 1, prezentują się następująco.

Symbol 3x 4x Zgrupowane obok siebie (min. x3)
Wiśnie 10 20
Pomarańcze 10 20
Śliwki 10 20
Cytryny 20 50
Zielony BAR 50 150 10
Niebieski BAR 100 200 15
Żółty BAR 150 250 20
Niebieska siódemka 200 1000-1250 50
Biała siódemka 200 1000-1250 50
Czerwona siódemka 200 1000-1250 50

Żeby poznać jak w praktyce działa innowacyjne rozwiązanie ze zgrupowanymi symbolami, warto najpierw uruchomić Extreme Pay za darmo.

Extreme Pay – wniosek o grze

Gra od Oryx Gaming z pewnością nikogo nie zaskoczy ani pod względem rozgrywki, ani oprawy wizualnej. To do bólu klasyczna produkcja, która ma nie wyróżniać się niczym szczególnym, skupiając się jedynie na samej rozgrywce. W tym przypadku samo losowanie symboli jest niezwykle dynamiczne i pozbawione wszelkich „rozpraszaczy”. Użytkownik może wykonać nawet około 100 spinów na minutę, żeby osiągnąć swoje cele i wrócić do codziennych zajęć. Taki właśnie jest ten slot i jeśli ktoś oczekuje rdzennej rozgrywki, to zdecydowanie warto wypróbować Extreme Pay slot online na prawdziwe pieniądze.

FAQ

Czy gra Extreme Pay jest dostępna w wersji testowej?

Maszynę można sprawdzać na naszej stronie internetowej, w dowolnym kasynie internetowym oraz u producenta – bez wymogu logowania.

Czy podczas gry w Extreme Pay można uruchomić bonus darmowych spinów?

Gra nie ma żadnych funkcji bonusowych.

Czy grając w Extreme Pay, można zdobyć prawdziwe pieniądze?

Slot został dostosowany do międzynarodowych wymogów dotyczących gier losowych i uzyskał licencję na serwowanie usług na prawdziwe pieniądze.

Czy do gry w Extreme Pay muszę pobierać dodatkowe oprogramowanie?

Nie trzeba pobierać dodatkowego oprogramowania, sterowników, ani wtyczek. Maszyna uruchomi się prosto z przeglądarki.