Divine Lotus

Divine Lotus

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Jeżeli lubisz motywy fantasy i wątki kulturowe w automatach a w tym przypadku motyw kultury chińskiej to automat kasyno Divine Lotus wydany w 2019 roku przez dewelopera Thunderkick zdecydowanie powinien przypaść Ci do gustu. Slot oferuje wiele możliwości wygrania, w grze znajdują się symbole Wild czy Scatter a wysoka zmienność sprawia, że nagrody potrafią być naprawdę imponujące. Przenieś się teraz razem z nami do tajemniczego ogrodu automatu Divine Lotus i zapoznaj się ze wszystkimi tajemnicami jakie przygotował dla nas deweloper Thunderkick.

Wszyscy gracze mają możliwość wypróbowania automatu Divine Lotus bez rejestracji tworząc wersję demo którą można znaleźć na naszej stronie. Dzięki temu każdy gracz może bez ryzyka własnych środków przetestować wszystkie funkcje tego automatu zanim przystąpi do gry na prawdziwe pieniądze.

Charakterystyka automatu do gry Divine Lotus

Divine Lotus automat posiada 4 rzędy, 6 bębnów i 4096 możliwości wygranej. Minimalna stawka w tej grze to 0,1 monety natomiast maksymalnie możemy obstawić 100 monet. Gra charakteryzuje się wysoką zmiennością i RTP na poziomie 96,14% co sprawia, że nagrody w szczególności w rundach bonusowych mogą przekraczać nawet x1000 naszej stawki. Divine Lotus posiada wiele funkcji specjalnych takich jak symbol Wild, Scatter czy darmowe spiny lub specjalne minigry które znacząco mogą wpłynąć na poziom naszej wygranej.

Symbolem Wild w grze jest obsadzona w kwiatach litera W. Potrafi on zastąpić każdy dowolny symbol w grze w celu utworzenia zwycięskiej kombinacji oprócz symbolu Scatter i tajemniczego kwiatu lotosu. Symbolem Scatter jest kwiatem lotosu w momencie gdy na tablicy pojawią się minimum 3 takie symbole uruchomiana zostanie runda specjalna w której otrzymasz 5 darmowych spinów.

Automat Divine Lotus posiada także funkcję automatycznego odtwarzania, dzięki której gra przebiega w sposób bardziej zautomatyzowany i nie jest konieczne manualne klikanie za każdym razem przycisku oznaczającego spin. Oprócz tego do dyspozycji gracza jest również oddana wersja mobilna gry która dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych bez znaczenia czy używasz systemu oparty na iOS czy Android.

Reguły gry na automacie Divine Lotus

Divine Lotus demo to slot o wysokim poziomie estetycznym. Gra przenosi nas do olbrzymiego ogrodu, w którym dostrzec możemy wodospady, unoszące się wyspy oraz olbrzymią ilość przeróżnej roślinności. Ścieżka dźwiękowa również doskonale wpisuje się w klimat tej gry i jeszcze bardziej zachęca do tego aby odnaleźć ukryte kwiaty lotosu oraz smoki które zapewniają jedne z największych wygranych. Aby rozpocząć rozgrywkę każdy gracz powinien dokładnie przeczytać zasady gry w celu nie popełniania błędów w trakcie toczącej się rozgrywki. Z tego też względu stworzyliśmy krótki poradnik z opisem przycisków, które gracz znajdzie podczas gry na automacie za darmo.

  • Dwa półkola na czarnym tle – przycisk umiejscowiony skrajnie po prawej stronie okna z grą oznaczający spin, po kliknięciu rozpoczynamy zabawę
  • Przycisk play – możliwość skorzystania z funkcji autoplay, po kliknięciu możemy wybrać ilość rund które przebiegną w sposób automatyczny.
  • Symbol dolara – oznacza możliwość sterowania stawką. Możemy wybrać zakład od minimum 0,1 monety do maksymalnie 100 monet
  • Symbol głośnika – sterowanie dźwiękiem w grze
  • Trzy rzędy biały kropek – przycisk pozwala nam wybrać pomiędzy dwoma opcjami: zasadami gry oraz tabelą płatności.

Funkcje bonusowe w automacie Divine Lotus

Divine Lotus gra tak jak znaczna ilość gier z portfolio dewelopera Thunderkick posiada wiele funkcji specjalnych i mnożników które tylko czekają na to aby powiększyć naszą wygraną. Najważniejszą funkcją bonusową jest specjalna mini gra która uruchamiana jest przez wylosowanie minimum 3 symbol Scatter. Warto dodać, że każdy symbol Scatter w tej mini grze oznacza 1 kolejny darmowy spin. Cele tej gry jest zebranie jak największej ilości klejnotów lotosu w celu pojawienia się tajemniczego symbolu który zawsze płaci wysokie nagrody. Aby to zrobić konieczne jest zebranie 7 klejnotów lotosu które usuwają jednego z najlepiej płatnych smoków i konwertują go w tajemniczy symbol. Możliwe jest zamienienie wszystkich smoków co da nam największe wygrane.

Automat oferuje również funkcję „Mystery Lotus” czyli tajemniczego kwiata lotosu. Funkcja uruchamiana jest gdy na tablicy pojawi się właśnie tajemniczy kwiat lotosu. W momencie gdy dojdzie do takiego sytuacji wszystkie tajemnicze symbole lotosu zamieniają się w dowolnie inny symbol oprócz symbolu królewskiego smoka. Naturalnie im więcej takich symbol pojawi się na tablicy tym na większą nagrodę może liczyć gracz. Na końcu warto dodać, że w grze znajduje się również licznik klejnotów lotosu w momencie gdy go wypełnimy otrzymujemy 1 darmowy spin a dodatkowo jeden losowy symbol zamieniany jest w kwiat tajemniczego lotosa. Poniżej przedstawiamy tabelę wartości wszystkich dostępnych symboli dostępnych w grze.

Symbol  X3 X4 X5 X6
9 30 50 150 210
10 30 50 160 240
J 30 70 170 270
Q 30 70 180 290
K 40 90 210 320
A 40 110 230 340
Niebieski smok 100 160 300 420
Zielony smok 100 180 340 450
Pomarańczowy smok 110 230 360 470
Czerwony smok 120 260 400 500
Królewski smok 240 450 650 1000

Nasza opinia o automacie Divine Lotus

Thunderkick stworzył automat o wysokim poziomie grywalności. W automacie Divine Lotus online połączone zostały tematy zupełnie nieoczywiste a więc starożytna kultura chińska ubrana w świecie fantasy. Wszystko wyszło w sposób bajkowy, grafika i muzyka idealnie wpasowują się w ten animowany świat. Łącząc to z bardzo atrakcyjną tabelą wypłat, RTP na poziomie 96,14% i aż 4096 płatnymi liniami a także ciekawymi funkcjami bonusowymi, automat zdecydowanie może przyciągać do siebie graczy na różnym poziomie zaawansowania.

FAQ

Czy istnieje możliwość zagrania w Divine Lotus za darmo?

Oczywiście, że tak. Aby zagrać za darmo należy skorzystać z wersji Divine Lotus demo gdzie całkowicie bezkosztowo możemy wypróbować wszystkie funkcje jakie zawiera ten automat.

Czy automat Divine Lotus posiada funkcję darmowych spinów?

Tak! Divine Lotus automat do gry posiada wiele funkcji bonusowych w tym darmowe spiny. Aby aktywować tę funkcję należy wylosować minimum 3 symbole Scatter.

Czy grając w Divine Lotus slot istnieje możliwość wygrania prawdziwych pieniędzy?

Oczywiście, że tak. Aby zagrać w Divine Lotus na prawdziwe pieniądze należy otworzyć konto w kasynie online i dokonać depozytu który umożliwi grę, w której będziemy mieli szansę wygrania realnej gotówki.

Czy wymagane jest pobranie Divine Lotus slot, żeby zagrać?

Nie! Deweloper Thunderkick stworzył całkowicie responsywny automat, który działa na wszystkich urządzeniach bez konieczności pobierania zewnętrznego oprogramowania.