Dazzle Me

Dazzle Me

Star Star Star Star Star
(
247
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Dazzle Me online

Dazzle Me to przyjemny i dość nietypowy polski slot online, stworzony przez zespół Netent, czyli ludzi odpowiedzialnych za wiele cenionych tytułów. Motywem przewodnim slotu są uwielbiane przez wielu z nas lśniące kamienie szlachetne. Nie zabrakło jednak innych dobrze znanych fanom slotów symboli, jak szczęśliwa siódemka czy legendarny złoty dzwonek.

Tym, co czyni Dazzle Me online tytułem wyjątkowym i nietypowym, jest występowanie w grze niesymetrycznych bębnów. Liczba znajdujących się na nich symboli rośnie od lewej do prawej strony, nadając mechanizmowi bębnów kształt lejka. Nie zabrakło funkcji bonusowych, które opisujemy szerzej w dalszej części tej recenzji. Jeśli już wiesz, że jesteś zainteresowany przetestowaniem tego oryginalnego automatu do gry, to mamy dla Ciebie świetną wiadomośc – możesz to zrobić już teraz na naszej stronie, na której zagrasz w Dazzle Me bez rejestracji i wkładu własnego!

Dazzle Me automat do gry – podstawowe informacje

Dazzle Me to slot 3D posiadający 5 bębnów o nieregularnych wymiarach (2x po 3 symbole, 2x po 4 i jeden bęben mieszczący 5 symboli) i aż 76 wypłacających liniach. RTP gry wynosi 96,91%, co jest solidną wartością oznaczającą, że szanse na wygraną są stosunkowo wysokie. Widełki stawki całkowitej zakładu mieszczą się w granicach 20-200. Drugim parametrem, na który mamy wpływ, jest wartość monety, którą możemy określić w granicach 0,01-1,00. Im wyższą ustalimy wartość monety, tym mniej monet według wybranego przelicznika będziemy widzieć na naszym saldzie.

W Dazzle Me gra może nagrodzić nas także symbolami Scatter i Wild oraz budzącymi ekscytację przytłaczającej większości graczy darmowymi spinami. Z myślą o tych bardziej niecierpliwych twórcy gry dodali z kolei tryby Auto i Turbo, dzięki którym nasza rozgrywka nabierze jeszcze większego tempa. Tryb gry automatycznej możemy dostosować za pomocą rozbudowanego panelu parametrów, dzięki czemu zyskujemy możliwość precyzyjnego ustalenia, przy jakich spełnionych warunkach automatyczne zakręcenia dobiegną końca.

Dazzle Me automat – szczegóły rozgrywki

Grafika w Dazzle Me nie sprawia wrażenia szczególnie nowoczesnej, jej dużym plusem jest jednak czytelność i przyjazność dla oka. Grafikę dobrze opisałoby słowo “cukierkowa”, gdyż, abstrahując od samych jaskrawych kolorów, klejnoty na bębnach do złudzenia przypominają landrynki. Wszystkie kluczowe przyciski są dobrze widoczne, aczkolwiek ich podpisy niektórym graczom mogą wydać się małe. Nie są też rozrzucone po wszystkich rogach gry, jak to ma miejsce w przypadku slotów konkurencji. Tutaj wszystkie z nich znajdziemy w dolnej części głównego ekranu gry.

Przycisk spinu znajduje się na samym środku dolnej części interfejsu głównego, a bezpośrednio w jego sąsiedztwie znajdziemy, kolejno od lewej do prawej, Autoplay oraz przycisk ustawienia stawki maksymalnej. W prawym dolnym rogu znajdziemy informacje o stanie naszego konta w grze oraz przyciski zmniejszające i zwiększające wartość monety. Z lewej strony ekranu znajdziemy przycisk z symbolem “i” – jest to skrócona instrukcja gry połączona z tabelą wypłat. Pełną instrukcję znajdziemy na samym dole po lewej stronie pod symbolem “?”. Nieco powyżej znajdują się jeszcze guziki, którymi modyfikujemy stawkę całkowitą, a obok nich wyświetlana jest sama stawka.

Dazzle Me gra – jakie czekają na nas bonusy

Określenie “symbol Wild” w kontekście Dazzle Me jest pewnym uproszczeniem. Dlaczego? Otóż mamy tu do czynienia z dzikim bębnem, a nie pojedynczym symbolem. O ile bonus ten może brzmieć przewrotnie, to sprowadza się do tego, że losowo może przytrafić nam się sytuacja, kiedy cały bęben (lub wiele z nich) zapełni się w całości tego samego rodzaju symbolem. Ponadto ustanowione w ten sposób dzikie symbole zastępują wszystkie pozostałe, z wyjątkiem symboli darmowych spinów (“Free Spin”).

Wspomniane symbole darmowych spinów za rejestracje to nic innego, jak Scatter. Ilość bonusowych zakręceń, jakie możemy trafić zakręcając bębnami, uzależniona jest od ilości Scatterów, które wcześniej wylosujemy:

  • 3x Scatter – 8 darmowych spinów
  • 4x Scatter – 12 darmowych spinów
  • 5x Scatter – aż 16 darmowych spinów!

Jak więc widać na powyższych przykładach, gra potrafi nagrodzić nas za podjęte ryzyko.

To jednak nie koniec bonusowych atrakcji, jakie czekają na nas w Dazzle Me online. Czasami bębny “łączą się” ze sobą, co oznacza, że na dwóch lub więcej sąsiadujących bębnów pojawią się te same symbole. Bonus bez depozytu ten jest jednak dosyć rzadkim zjawiskiem, gdyż może trafić się wyłącznie w trybie bonusowych darmowych spinów. Z drugiej strony wpływa to dobrze na atrakcyjność gry, ponieważ nawet po wygraniu darmowych zakręceń, z tyłu głowy będziemy mieć fakt, że to jeszcze nie koniec szalonych bonusów, które na nas czekają. Przekonaj się sam, grając w Dazzle Me demo na naszej stronie! Kiedy już wyjaśniliśmy zawiłości związane z funkcjonalnościami gry, czas zająć się liczbami. Poniżej przedstawiamy tabelę wypłat obowiązującą w Dazzle Me:

Symbol x5 x4 x3 x2
Siódemka 200 30 12 1
Dzwonek 100 15 8 1
Rubin 30 8 4
Ametyst 30 8 4
Szmaragd 20 5 3
Szafir 20 5 3

Dlaczego warto zagrać w Dazzle Me?

Przyjemna, kolorowa grafika i kręcące się nieprzerwanie kamienie szlachetne to z pewnością duży plus, ale jednocześnie to za mało, by zjednać sobie graczy. Twórcy Dazzle Me dobrze o tym wiedzą, dlatego poszli jeszcze dalej i wzbogacili swoją grę atrakcyjnymi i oryginalnymi funkcjonalnościami, dzięki którym Dazzle Me staje się propozycją unikatową, gwarantującą jedyne w swoim rodzaju doświadczenia! W połączeniu z atrakcyjnym procentem RTP, tworzy to wybuchową mieszankę, która sprawi, że automat od Netent doceni niejeden miłośnik jednorękich bandytów.

Początkujący gracze mogą docenić zwięzłą i przystępną instrukcję, opatrzoną przykładami graficznymi, dzięki czemu dosłownie w kilka chwil możemy opanować zasady rozgrywki. Co prawda gra funkcjonuje w całości w języku angielskim, ale nie trzeba być biegłym użytkownikiem tego języka, aby zrozumieć najważniejsze kwestie związane z rozgrywką. Ponadto wszystkie niezbędne przyciski są podpisane lub oznaczone jednoznacznymi symbolami, jak choćby “i” w przypadku poradnika. Guziki na jasnozielonym tle wyraźnie odróżniają się od tła, dzięki czemu z łatwością znajdziemy wszystkie niezbędne funkcje i ustawienia.

Jeśli już wiesz, że Dazzle Me to propozycja dla Ciebie, gorąco zachęcamy do gry przez link na naszej stronie, na której znajdziesz Dazzle Me za darmo i bez rejestracji. A kiedy już kompletnie pochłonie Cię hazardowe szaleństwo i będziesz chcieć więcej, zawsze możesz zagrać w Dazzle Me na prawdziwe pieniądze w jednym z renomowanych, certyfikowanych kasyn online. Nam pozostaje życzyć Ci powodzenia i ogromnych wygranych!