Chance Machine 40

Chance Machine 40

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Chance Machine 40 – darmowy automat do gry

Każdego miesiąca do oferty kasyn internetowych wchodzą coraz to nowsze tytuły. Każdy kolejny slot to zazwyczaj unowocześniona i odświeżona reprodukcja znanych hitów o różnych tematach i fabułach. Nasza redakcja w dniu dzisiejszym skupi swoją uwagę na kategorii popularnych gier hazardowych bębnowych, a dokładniej przeanalizuje ofertę gier i bonusów automatu hazardowego Chace Machine 40.

Chance Machine 40 gra to slot o 40 liniach wygrywających i standardowej mechanice porównywalnej do automatów owocowych. Główną różnicą w przypadku tego tytułu jest rezygnacja producentów z klepanych symboli owoców na rzecz ekskluzywnych kamieni szlachetnych i kilku elementów hazardowych.

Producentem omawianej dzisiaj gry jest firma Endorphine – producent znanych gier bębnowych na światowe rynki kasyn. Chance Machine 40 automat w tym wydaniu doczekała się już kilku innych wersji. Każda z nich różni się specyfikacją, a konkretnie ilością aktywnych linii bez możliwości dokonywania zmian.

Skorzystaj z okazji i testuj grę w ramach naszej recenzji całkowicie za darmo. Uruchom grę przyciskiem i rozpocznij świetną zabawę bez depozytów wprost na naszej stronie bez żadnych reklam. Odbierz pulę żetonów na testy i podziel się opinią! W wolnym czasie sprawdź nasze pozostałe recenzje i nowinki na temat bonusów hazardowych. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Mechanika gry Chance Machnine 40

Tytułowa liczba 40 w tym slocie to oznaczenie aktywnych linii wygrywających nagrody. Cała akcja i rozgrywka w Chance Machine 40 automat do gry odbywa się na kompaktowym ekranie do gry stworzonym z 5 bębnów i aż 4 rzędów. Styl gry i poprzednie wersje automatu darmowego wymusiły na producentach stosowanie takich samych ikon, tak by gra była kontynuacją świetnej serii Chance Machine.

Z założenia w Chance Machine 40 demo największe wygrane zdobywać można za kręcenie bębnami. To trafione serie ikon i cenne kombinacje ustalone przez tabelę wypłat są celem każdej kolejnej rundy. Poza standardowymi nagrodami gra posiada aktywne funkcje ikony Wild i Scatter oraz ma wbudowany tryb Risk ryzyka.

Stawki na poszczególne obroty bębnami można ustalać indywidualnie. Zakres dostępnych zakładów to bet minimalny o wartości równy 0,4 żetonu oraz maksymalna stawka w wysokości 40 żetonów. RTP dla tej maszyny określono na 96.06%.

Specjalnie dla graczy Endorphine zadbało o pełną responsywność i darmową grę 777 mobilną na urządzeniach przenośnych. Oczywiście dla każdego gracza aktywne są funkcje przyspieszające zabawę na automacie – funkcja turbo i autoplay. Z wad, Chance Machine 40 online nie udostępnia gry wieloosobowej ze znajomymi i nie rozdaje darmowych zakręceń oraz Jackpotów.

Instrukcja rozgrywki w Chance Machine 40

Od razu po uruchomieniu slota oczom ukazuje się prosty. lecz stylizowany na ekskluzywny ekran do gry. Od tego momentu wszystko leży w rękach gracza. To on ustala stawkę na poszczególne zakręcenie oraz uruchamia bębny. Według uznania każdy może aktywować darmowe funkcje turbo do regulacji szybkości rozgrywki oraz tryb gry automatycznej do zabawy bez ręcznego rozkręcania bębnów.

Każda wygrana natychmiast trafia i doładowuje saldo gracza. Slot sygnalizuje każdą kombinację z osobna i udostępnia tryb Gamble, czyli grę ryzyka dla każdej wygranej rundy. Obsługa gry skupia się na kilku podstawowych przyciskach. Główny panel sterowania to buttony zlokalizowane u dołu ekranu. Każdy z nich jest czytelnie opisany, dzięki czemu każdy powinien bez problemu odnaleźć się w nawigacji.

Jedną z ważniejszych kwestii jest tutaj regulamin, do którego odnośnik znajduje się w prawym górnym rogu widoku. Symbol ikony informacyjnej otwiera zakładkę z informacjami o grze i wygranych. Z doświadczenia wiemy, że regulamin to istotna kwestia w przypadku każdej gry hazardowe, dlatego naprawdę warto zapoznać się z nim osobiście.

W tym miejscu warto wspomnieć o darmowej wersji gry na każdego smartfona i tablet bez konieczności pobierania i instalowania aplikacji. Gra jest nowoczesna i obsługuje wszystkie wbudowane funkcje wyszukiwarek, co gwarantuje płynną rozgrywkę bez aktywowania wtyczek Adobe i innego niepotrzebnego oprogramowania.

Oferta bonusów w Chance Machine 40

Atrakcyjna oferta bonusowa bez depozytu to powód, dla którego ta gra cieszy się dużą popularnością. Pomimo wysokiego wskaźnika RTP, czyli potencjalnie częstych wygranych na podstawie tabeli wypłat, slot zaskakuje klasycznymi, ale częstymi symbolami bonusowymi o funkcjonalności:

  • Wild symbol Wild występujący pod postacią korony to bardzo przydatna ikona. Każdorazowo z przypadku natrafienia na Wild gracz może liczyć na wygraną, ponieważ ten symbol zastępuje wszystkie nietrafione kombinacje i zastępuje dowolną ikonę oprócz Scatterów. W konsekwencji dowolna niepełna kombinacja może zostać uratowana i wypłacona. Wild może występować kilkukrotnie podczas jednego spina bez depozytu, a zastępowane kombinacje łączą się.
  • Scatterkolejna ikona specjalna spotykana w grze jako Gwiazda. Dwa typy gwiazd występują na bębnach z pewnymi ograniczeniami, a ich funkcjonalność ogranicza się do wypłaty wygranych niezależnie od linii wygrywających. W Chance Machine 40 występują 2 rodzaje Scattera. Każdy z nich ma przypisaną inną kwotę wypłat. 

Dla szalonych graczy przygotowano specjalną opcję gry ryzyka, gdzie po wygranej rundzie aktywuje się przycisk przenoszący graczy do mini gry. Gra karciana pozwala na losowanie kart, które przy odrobinie szczęścia mogą aktywować dodatkowe mnożniki wygranych.

Standardowa rozgrywka i każde kolejne kręcenie bębnami losuje kombinacje, które są wypłacane, o ile gracz natrafi na ciągłość jednego symbolu (licząc od lewej strony) zgodnie ze stołem wypłat. Poniżej zamieszczamy przykładową tabelę wygranych dla połowy maksymalnej stawki, czyli 40 żetonów na bet.

Symbol x3 x4 x5
Siódemki 25 100 1,500
Koniczyna i Dzwonek 20 50 250
BAR 10 25 100
Karo, Trefl, Serce, Pik 5 15 50
Złoty Scatter 60 400 2,000
Srebrny Scatter 400

Opinia o grze Chance Machine 40

Według opinii internautów i naszych ekspertów, gra Chance Machine 40 bez rejestracji z naszej strony jest warta polecenia ze względu na klasyczną mechanikę oraz wysokie szanse na wygrywanie. Slot posiada wbudowane podstawowe funkcje specjalne, a gra z wykorzystaniem funkcji dodatkowych jest szybka i opłacalna.

Po chwili rozgrywki przekonaliśmy się, że symbole Scatter i Wild wypadają na ekranie bardzo często, a czas w grze mija bardzo przyjemnie ze względu na częste wygrane i dużą zmienność automatu.

Serdecznie polecamy zapoznać się z grą osobiście. Już teraz każdy czytelnik może sprawdzić, jak wygląda prawdziwa gra w Chance Machine 40 za darmo bez dokonywania depozytu. Wystarczy uruchomić automat i rozpocząć zabawę za wirtualne żetony. Sprawdź już teraz i ćwicz przed pierwszą przygodą z Chance Machine 40 na prawdziwe pieniądze. Rozpocznij realna grę z dobrym przygotowaniem. Powodzenia!