7s To Burn

7s To Burn

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

7s To Burn slot online

Przekrój graczy hazardowych jest bardzo szeroki. W sloty grają i młodsi adepci i starsi wyjadacze. Rodzajów różnych gier także są dziesiątki. W sercu części graczy jest jednak takie specjalne miejsce, w których goszczą te wyjątkowe, najstarsze retro gry. Ich główna cechą jest to, że wzorowane są na klasycznych automatach wrzutowych znanych jeszcze ze stacjonarnych kasyn i barów. Zasady retro hot spotów są proste, nie posiadają one wielu funkcjonalności. Właśnie za te cechy część graczy je pokochała.

Powyższy opis idealnie wpasuje się w grę 7s To Burn. Jest to rasowy retro slot o prostej budowie i zasadach, ale z trybem Hi Roller dodający także trochę pikanterii. Automat 7s To Burn został stworzony przez studio Barcrest. Firma ta zaczynała w latach 60’ ubiegłego stulecia od tworzenia właśnie fizycznych maszyn wrzutowych. Już wiadomo skąd wziął się motyw omawianego dzisiaj tytułu. W latach 90’ firma została wykupiona przez już bardziej rozpowszechnione studio IGT.

7s To Burn bez rejestracji jest dostępny na naszej stronie internetowej. 7s To Burn demo będzie idealną wersją do wyczucia balansu kiedy grać w standardowym trybie, a kiedy przejść na Hi Roller. Trening w darmowej grze hazardowej w tym przypadku okaże się skutecznym sposobem na poznanie mechaniki gry, szczególnie jeśli planujemy zagrać później na prawdziwe pieniądze. 7s To Burn na prawdziwe pieniądze będzie dostępny do grania w kasynie online. Do gry na pieniądze zawsze należy wybierać tylko zaufane kasyna, które posiadają odpowiednie licencje i zabezpieczenia pozwalające na bezpieczną grę.

Cechy szczególne automatu do gry 7s To Burn

7s To Burn automat do gry to klasyczny retro slot, który został wyprodukowany przez firmę Barcrest. Tak jak przystało w w retro grach ma tylko 3 bębny i 5 linii wygrywających. Minimalny zakład w grze to 0,05 kredytu. Po drugiej stronie, czyli maksymalna możliwa stawka to 25 kredytów na jeden spin. Strzałkami po lewej stronie zwiększamy i zmniejszamy wysokość zakładu.

Stopa zwrotu, czyli współczynnik RTP wynosi 95,1%. Wartość na poziomie około 95% plasuje tę grą mniej więcej pośrodku pomiędzy innymi pod względem zwrotu dla gracza. Współczynnik RTP oznacza, że średnio za każde postawione 100 PLN wygramy 95,1 PLN. Jest to średnia wartość, więc część graczy wygra więcej, innym niestety się nie poszczęści.

Symbol Wild występujący w grze zależy od tego, czy gramy w podstawowej wersji czy przeszliśmy na tryb Hi Roller. W obu trybach ma trochę odmienne działanie, o czym więcej w dalszej części recenzji. 7s To Burn gra nie posiada scattera.

Tryb gry automatycznej jest dobry, posiada proste warunki zatrzymania gry. Do wyboru jest próg przekroczenia pojedynczej wygranej lub wskazanej straty. 7s To Burn automat nie ma trybu gry wieloosobowej. Powstał za to w technologii HTML5, która pozwala na bardzo wygodną grę również z urządzeń mobilnych. Wygodne duże przyciski powodują, że można przyjemnie zagrać nawet na ekranie niewielkiego urządzenia.

Zasady gry 7s To Burn

Budowa automatu 7s To Burn jest bardzo przejrzysta. Po lewej stronie jest pole stawka z plusem i minusem, które odpowiadają za dobór wysokości zakładu. Środkową część ekranu zajmują 3 bębny, po prawej stronie znajdują się 4 przyciski, każdy w innym kolorze.

Niebieska POMOC jest najwyżej. Po wejściu do pomocy widzimy tabelę wypłat dla gry zasadniczej, na kolejnych kartach tabelę w trybie Hi Roller i linie wygrywające. Następny jest fioletowy przycisk HI ROLLER, który dokładnie opisuje do czego służy. Po naciśnięciu wybieramy za jaką stawkę zagramy w tym specjalnym trybie. Czerwona AUTOGRA przechodzi do trybu automatycznego, tam też należy wskazać warunki zatrzymania. Ostatni zielony ZAKRĘĆ rozkręca bębny.

Poniżej znajdują się jeszcze dodatkowe informacje na szarym pasku. Pod kołem zębatym są proste ustawienia dźwięku. Pod znakiem zapytania dodatkowe zasady gry. SALDO to ilość posiadanych przez nas żetonów. ŁĄCZNA WYGRANA pokazuje ile wygraliśmy w ostatnim obrocie, STAWKA to wysokość zakładu jakim będziemy grali. Zasady gry powinni być dobrze znane przez wszystkich graczy.

Bonusy w 7s To Burn

7s To Burn online posiada specjalną funkcjonalność, którą jest tryb Hi Roller. Pośrednio wpływa on na symbol wild i tabelę wypłat. W trakcie standardowej gry ogniste siódemki zastępują tylko czerwone siódemki. Jeśli uruchomimy tryb Hi Roller, to ogniste siódemki potrafią zastąpić każdy inny symbol w grze. Dzięki temu zabiegowi wild jest dużo bardziej skuteczny.

Niestety nie ma nic za darmo. Tryb Hi Roller powoduje, że tabela wypłat jest pomniejszona o połowę. Wszystkie wygrane wynoszą dokładnie połowę tego, ile wynosiłyby w trakcie podstawowej gry. Tryb Hi roller można także uruchomić tylko czasowo na maksymalnie 5 obrotów. W trakcie uruchamiania tego trybu musimy podać stawkę z jaką zostanie rozgrywany. W poniższej tabeli przedstawione zostały wygrane w trakcie rozgrywania gry zasadniczej. Wszystkie symbole punktują jeśli tylko pojawią się 3 razy.

Symbol x3
Ogniste siódemki 250
Czerwone siódemki 100
Gwiazdy, dzwonki 40
Arbuz, BAR 20
Śliwki, cytryny, pomarańcze, wiśnie 8

7s To Burn – naszym zdaniem

Jak przystało na hot spota 7s To Burn jest rasową grą tego typu. Posiada wyraźną oprawę graficzną, same bębny skąpane są w płomieniach. Prosta rozgrywka w zasadzie od razu pozwala na oddanie się nieskrępowanej zabawie. Gra, pomimo tego, że nie jest bardzo rozbudowana, posiada bardzo ciekawy tryb Hi Roller, który trochę daje i trochę zabiera. To od naszej strategii będzie zależało czy warto z niego skorzystać. Na pewno warto będzie przećwiczyć. Zagraj w 7s To Burn za darmo, aby poznać jak grać w tę grę i na czym polega tryb Hi Roller.

FAQ

Czy da się zagrać w 7s To Burn za darmo?

Darmowa wersja gry 7s To Burn jest dostępna na naszej stronie internetowej. Nie wymagamy rejestracji do zagrania.

Czy 7s To Burn ma darmowe obroty?

Automat ten nie został wyposażony w funkcję darmowych spinów. Można za to skorzystać z trybu Hi Roller.

Czy jest szansa wygrać prawdziwe pieniądze w 7s To Burn slot?

Aby wygrać prawdziwe pieniądze trzeba skorzystać z usług licencjonowanego kasyna online. Do gry trzeba wybierać tylko sprawdzone placówki.

Czy trzeba pobrać 7s To Burn slot, żeby dało się zagrać?

Automat powstał w technologii HTML5, dzięki czemu nie trzeba go nawet pobierać. Uruchamia się go z przeglądarki i żadne dodatki nie są wymagane.