5 Lions Gold

5 Lions Gold

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

5 Lions Gold za darmo

Automat do gier 5 Lions Gold online to jedna z popularniejszych produkcji ostatnich lat w bardzo bogatym już dorobku Pragmatic Play. Studio słynie z produkowania kolejnych hitów i praktycznie każda ich gra prezentuje coś oryginalnego, dzięki czemu znajduje spore grono fanów, którzy chętnie to niej wracają. Tak też jest z tą produkcją. Premiera gry miała miejsce w 2019 roku, ale do dzisiaj można ją znaleźć w zestawieniach z najpopularniejszymi automatami do gier w kasynach online.

Twórcy zdecydowali się na sięgnięcie to tematyki mitologii azjatyckiej, wykorzystując tamtejsze wierzenia i symbole i przedstawiając je w typowy dla tamtejszych regionów sposób. W efekcie tego gracz ma wrażenie, jakby wszystko było mitologiczną opowieścią o tytułowych pięciu lwach. Przy pierwszym uruchomieniu w oczy gracza rzucają się dwie funkcje, które bardziej szczegółowo zostaną opisane w dalszej części recenzji. To Jackpoty oraz aż 243 linii wypłacających.

Gra jest dostępna na naszej stronie internetowej i to bez wymogu wpłacania pieniędzy, czy logowania. Wystarczy po prostu ją włączyć i uruchomi się w wersji 5 Lions Gold za darmo. To doskonały sposób na to, żeby wszystko dokładnie sobie sprawdzić i przetestować, biorąc pod uwagę swoje możliwości. Z takim treningiem można na spokojnie przejść do kasyna online i mieć pewność, że nie popełni się żadnych błędów własnych.

Charakterystyka gry 5 Lions Gold

Automat do gier został utrzymany w klasycznym formacie. Twórcy w tym przypadku nie chcieli tworzyć niczego nadzwyczaj ekstrawaganckiego i skupili się na tym, żeby odbiorcy otrzymali coś, co doskonale znają. Dlatego uruchamiając 5 Lions Gold automat, już od pierwszych chwil ma się wrażenie, że sama rozgrywka jest łudząco podobna do innych popularnych slotów za darmo i trudno się temu dziwić – zwłaszcza jeśli chodzi o inne produkcje wywodzące się spod szyldu Pragmatic Play.

Automat ma standardowy format 5×3 (pięć bębnów po trzy symbole). Co ciekawe, zdecydowano się na ciekawy zabieg formowania linii wypłacających. Wygrane tworzą się od lewej do prawej i bierze się pod uwagę dowolne sąsiadujące ze sobą ikony. W ten sposób otrzymuje się aż 243 możliwości utworzenia kombinacji wygrywającej, co jest zapewnieniem, że trafienia pojawiają się odpowiednio często. RTP maszyny to standardowy poziom – statystycznie 95,5% środków włożonych wraca do gracza. Zakład w przypadku gier od Pragmatic Play ustawia się na jeden sposób, a jego wartość może mieścić się w granicach od 0,18 do 90. Automat został także odpowiednio dostosowany do urządzeń mobilnych i działa bez zarzutów na smartfonach, tabletach, czy komputerach i to z tego samego źródła.

Gry tego producenta słyną z tego, że zapewniają odbiorcy bardzo ciekawe, często oryginalne funkcje bonusowe. 5 Lions Gold gra pod tym względem również nie zawodzi. Do dyspozycji graczy oddano trzystopniowy Jackpot, rundę darmowych spinów, Wild oraz Scatter.

Prezentacja rozgrywki 5 Lions Gold

Twórcy słyną z tego, że ich produkcje zawsze prezentują się doskonale pod względem warstwy technicznej. W tym przypadku można odnieść jednak mieszane uczucia, ze względu na dość prostą oprawę wizualną. Dzieje się tak wyłącznie ze względu na wykorzystanie specyficznej stylistyki, która w pewnym sensie ogranicza twórców. Warto jednak zaznaczyć, że jeżeli przymknie się oko na brak spektakularnego tła i otoczki, to i tak otrzymuje się przepięknie stylizowany na kulturę Azji, slot. Dlatego 5 Lions Gold automat do gry może się komuś nie podobać albo zachwyci swoim pięknem – wszystko zależy od gracza.

Interfejs użytkownika to standardowe, opracowywane przez lata narzędzie, które obecnie znajduje zastosowanie we wszystkich produkcjach Pragmatic Play. Jest minimalistyczny i przede wszystkim uniwersalny – doskonale się sprawdza na każdym urządzeniu. Z lewej strony paska znajdują się opcje i sekcje informacyjne. Gracz może zobaczyć jego aktualne saldo oraz zakład za pojedyncze losowanie. Z prawej strony umieszczono przyciski odpowiadające za dostosowanie wysokości zakładu oraz uruchomienie gry. To wszystko i trzeba przyznać, że więcej do świetnej zabawy nikomu nie trzeba.

Wystarczy zacząć od 5 Lions Gold demo i zajrzeć do sekcji z tabelą wypłat („i”). To tam znajdzie się wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące rozgrywki – od wygranych za poszczególne trafienia, przez bonusy bez depozytu, po działanie Jackpotów.

Premie i bonusy gry 5 Lions Gold

Na bębnach pojawia się do 11 symboli, które wypłacają standardowe wygrane za trafienie od 3 do 5 na jednej linii. Potencjalne wygrane przy zakładzie wynoszącym 9, mają następującą wartość.

Symbol X3 X4 X5
9, 10 1 3 9
J, Q 1,5 4,5 13,5
K, A 2 6 18
Żółw, Ryba 4,5 12 31,5
Żaba, Feniks 6 15 40,5
Lew 7,5 22,5 63

Bonusy, na jakie można liczyć w grze, to:

  • Wild – lew to klasyczny Wild i zamienia się ze wszystkimi innymi standardowymi symbolami, ułatwiając tworzenie wygranych.
  • Scatter – symbol pojawia się wyłącznie na bębnach 2, 3 i 4. Kiedy wszystkie trzy ikony symboli yin i yang pojawią się na ekranie, to gra uruchamia bonus darmowych spinów.
  • Darmowe spiny po trafieniu przynajmniej trzech Scatterów, maszyna uruchamia bonus z bezpłatnymi obrotami. Gracz może wybrać jedną z siedmiu opcji, które różnią się od siebie liczbą obrotów oraz mnożnikami.
  • Jackpot – runda bonusowa pojawiająca się wyłącznie podczas darmowych spinów. Polega na losowym zamienianiu się bębnów w złoto. Za 3, 4 lub 5 takich bębnów gracz otrzymuje Minor, Major lub Grand Jackpot, które są zależne od zakładu i wypłacają 15, 150, 2000 razy zakład nominalny.

Jeśli ktoś chce dokładnie poznać wszystkie bonusy, to zalecamy sprawdzić wersję 5 Lions Gold bez rejestracji.

5 Lions Gold – ogólne zestawienie informacji o grze

5 Lions Gold to bardzo prosty i schematyczny slot, który nie wzbudza bardzo silnych emocji, ale w zamian za to oferuje bardzo przystępną rozgrywkę, opierającą się na solidnych fundamentach. Tutaj po prostu cały czas dzieje się coś interesującego i wszystko zostało zrealizowane na naprawdę wysokim poziomie. W ten sposób rozgrywka jest stabilna i niezwykle satysfakcjonująca nawet przy dłuższym posiedzeniu. Możliwość zdobycia Jackpota dodatkowo podkręca przyjemność zabawy, ale, nawet jeśli nie uda się go trafić, to i tak rozgrywkę można regularnie kończyć na plusie.

FAQ

Czy będę mógł zagrać w 5 Lions Gold demo?

Jak najbardziej. Pragmatic Play udostępnia wszystkie swoje pozycje w wersji demonstracyjnej, dzięki czemu grę można uruchomić już na naszej stronie internetowej.

Czy podczas zabawy w 5 Lions Gold mogę trafić rundę bezpłatnych obrotów?

Na tej rundzie opierają się potencjalnie największe możliwości do zdobywania wysokich wygranych. Wystarczy trafić przynajmniej 3 symbole yin i yang, a bonus zostanie przyznany.

Czy gra 5 Lions Gold umożliwi mi grę na poważnie, żeby wygrać prawdziwe pieniądze?

Slot spełnia wszelkie kryteria takiej zabawy i każdy dorosły, kto zarejestruje się w kasynie, może bawić się w 5 Lions Gold na prawdziwe pieniądze.

Czy muszę najpierw pobrać slot 5 Lions Gold, żeby móc w niego zagrać?

Niczego nie trzeba pobierać. Wystarczy po prostu włączyć grę z przeglądarki i można się bawić.