5 Dazzling Hot slot

5 Dazzling Hot slot

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Szczegóły gry

5 Dazzling Hot – darmowy automat do gry

Dziś wspólnie zagramy w popularny tytuł 5 Dazzling Hot. Jest to wideo automat bębnowy, zamknięty w klasycznym kasynowym stylu z symbolami owoców, siódemek i gwiazdek. Producentem maszyny jest znana i lubiana firma EGT. Sprawdźmy zatem jakie wygrane oferuje ten tytuł oraz przekonajmy się co ciekawego ukryli w jego ofercie producenci gry.

Sprawdź 5 Dazzling Hot bez rejestracji i zupełnie za darmo na naszej stronie. Udostępniamy automat dla testów każdemu czytelnikowi. Sprawdź swoje umiejętności i trenuj grę. Jeśli będziesz gotowy to zarejestruj się na stronie wybranego kasyna online i graj w 5 Dazzling Hot na prawdziwe pieniądze.

Informacje o grze 5 Dazzling Hot

Na pierwszy rzut wprawionego oka, 5 Dazzling Hot gra wydaje się nie zaskakiwać niczym nadzwyczajnym. To tylko pozory, ponieważ producenci zastosowali tutaj ciekawe opcje w postaci czterech różnych Jacpotów, opcji Gamble oraz 5 linii wygrywających. Jest symbol Scatter w postaci gwiazdy.

Automat działa na 5 bębnach i 3 rzędach, oferuje ciekawą grafikę, klimat oraz znane i lubiane przez każdego symbole. Minimalna stawka dla pojedynczej gry to 5 żetonów, zaś maksymalna to już 100 żetonów. Procent RTP dla tej maszyny równy jest 95,74%. Gra oferuje tryb autoplay oraz działa na urządzeniach mobilnych. W grze nie znajdziemy jednak trybu gry dla wielu osób. Całość prezentuje się bardzo dobrze, dźwięki i grafika są przyjemne i zachęcające do gry.

Gra na automacie 5 Dazzling Hot

Obsługa 5 Dazzling Hot automat do gry jest bajecznie prosta, a to dzięki wprowadzeniu ciekawego rozwiązania dla wyboru stawki. Wystarczy kliknąć w wybraną liczbę, by zakręcić za pożądaną stawkę. Zrezygnowano tutaj z wyboru ilości rozgrywanych linii oraz ręcznego ustawienia dla pojedynczego zakręcenia.

Gracz do dyspozycji oprócz tego ma wyłącznie menu z informacją o tabeli wypłat, informacją o producencie i jego innych grach, przyciskiem dla trybu pełnoekranowego, ustawieniami dźwięku oraz regulaminem dostępnym w lewym dolnym rogu pod przyciskiem informacyjnym “i”. Przypominamy, by przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznać się z zasadami gry właśnie w tym miejscu.

Poniżej prezentujemy tabelę wypłat wygranych dla najwyższej stawki w 5 Dazzling Hot automat w wersji elektronicznej – 100 żetonów:

Symbol x3 x4 x5
Szczęśliwe siódemki 2,000 20,000 100,000
Arbuz i Winogrono 1,000 4,000 10,000
Gwiazdka 200 1,000 5,000
Wiśnia, Cytryna, Śliwka i Pomarańcza 400 1,000 4,000

Dodatkowo wyjątkiem jest symbol wiśni, gdzie wygrana zliczana jest już od 2 trafień tego samego symbolu i wynosi 100 żetonów.

Oferta bonusowa w 5 Dazzling Hot

Oferta promocyjna 5 Dazzling Hot online jest krótka, ale i treściwa. Automat oferuje funkcję Jackpot Cards. W trakcie gry wyświetlana zostaje mini gra, w której główną rolę odgrywa szczęście gracza, a  powalczyć można o jeden z 4 poziomów Jackpota. Aktualne stawki dla poszczególnych poziomów dostępne są z głównego widoku gry w górnej części ekranu. Najwyższa odnotowana wygrana w Jackpot Cards to ponad 30,000,000 żetonów. Do dyspozycji graczy pozostaje również opcja Gamble – umożliwiająca mnożenie swojej poprzedniej wygranej maksymalnie dla trafień nie większych niż 3,500 żetonów.

Opinia o grze 5 Dazzling Hot

Naszym zdaniem 5 Dazzling Hot demo to ciekawa propozycja dla fanów prostych gier oferujących niesamowicie wysokie wygrane. Szansa na zwycięstwo jest naprawdę wysoka, biorąc pod uwagę wysoki współczynnik RTP. Ostatni Jackpot został wywalczony w ten sam dzień, w którym powstawał niniejszy artykuł, a osiągnął on wysokość ponad 2,000,000 żetonów. Przekonaj się osobiście jak wygląda gra na 5 Dazzling Hot za darmo. Sprawdź swoje szczęście i traf największy Jackpot w grze. Przetestuj grę już teraz zupełnie za darmo na naszej stronie. Życzymy wysokich wygranych.